top of page
WhatsApp Image 2022-08-10 at 17.38.01.jpeg

SEZGİN AKSU

Özgeçmiş

Sezgin AKSU ve Silvia SUARDI, Almanya, Fransa ve İtalya'da eğitim gördükten ve Milano'da 10 yılı aşkın bir süredir Studio Michele De Lucchi ile işbirliği içinde çalıştıktan sonra, 2007'de Milano merkezli Studio AKSU/SUARDI'yi açarlar.

AKSU/SUARDI, industrial design – interior design, exhibition design, showroom design’a kadar farklı ambiyanslarda çalışan bir tasarım stüdyosudur. AKSU/SUARDI'nin amacı, bölgesel ve küresel pazarın değişmesine, sürdürülebilirlik, geri dönüşüm ve yenilenebilir enerji gibi küresel olarak mevcut sorunlarla yüzleşmenin yeni yollarına dikkat ederek müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktır. AKSUSUARDI, hem özel hem de devlete ait özel müşteriler, kamu kurumları ve şirketler ile işbirliği yapmaktadır. AKSUSUARDI, yeni konseptler, yeni çözümler aramaya çok açıktır ve müşterileriyle çoğunlukla çok yakın işbirliği içindedir.

Suri, biçimsel estetiğinin ilham perisi olarak geleneksel “Osmanlı fesi”nden ilham alan eğlenceli bir puf. Yaşam ve çalışma alanları için tamamlayıcı bir ürün olan Suri puf olarak veya sehpa için özel bir çözüm olarak kullanılabilir. Tasarım, çeşitli döşeme alternatifleri ile sunulmaktadır.

Eser Açıklaması

About

After studies in Germany, France and Italy and work experience in Milan, in collaboration with Studio Michele De Lucchi for more then 10 years, Sezgin  AKSU and Silvia SUARDI open their Milan based Studio in 2007, AKSU/SUARDI.

AKSU/SUARDI is a design studio  which works on different ambiances – from industrial design to interior design and from exhibition design to show room design. The goal of AKSU/SUARDI  is to satisfy their the needs of the their clients paying attention on changing of the  regional and global market, new way of facing globally existing problems such as sustainability, recycle and renewable energy.  AKSUSUARDI collaborates with private clients , public bodies and companies, both private and state-owned. AKSUSUARDI  is very open in searching new concepts, new solutions and collaborates mostly very close with its clients.

bottom of page